730779398 Česká republika

  • 730 779 398 +420 730 779 398 Další formáty čísla:
  • 7795 Počet zobrazení:
  • 05.07.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 46 Počet komentářů:
  • 04.07.2022 Poslední komentář:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779398, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779398. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779398 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730779398 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779398

datum komentář
04.07.2022
Prý krátký monitorovaný hovor ohledně uzavřených pojistných smluv. Je Vám 55? Je Vám 59?
Na dotaz co je to za společnost, tak prý Klientské centrum. Na dotaz ze které pojišťovny - prý nezávislá společnost a jejich specialista má certifikaci ČNB. Velmi vehementně vnucoval návštěvu jako jasnou věc, ať si vyberu jestli čtvrtek nebo pátek.
Samozřejmě jsem vše odmítl - ale pozor, jednání velmi sebejisté a přesvědčivé!
Neznámý Negativní
04.07.2022
Volali mi když jsem byl v zahraničí - na odpověď že nemohu v zahraničí hovor přijmout neodpověděli. Dnes jsem zkoušel volat zpět (než jsem se podíval sem) a "litujeme volané číslo neexistuje". Jestli se ještě ozvou (pochybuji, jejich cílovka necestuje, ale sedí v důchoďáku) tak si je po přečtení hodnocení asi vychutnám.
Neznámý Obtěžující
04.07.2022
Průzkum, nějaká společnost, nepředstavili se. Po zvednutí jsem se představila tedy já, čekala jsem na odpověď, nic, a pak jen otázka je vám víc než 59 let?

Určitě podvodníci, kteří se snaží prodat důchodcům a starším lidem nějaká pojištění (ať už životní, pojištění bytu apod.)!! Raději nezvedat nebo slušně poslat do ...!
Neznámý Negativní
01.07.2022
Paní se představila jako klintske centrum pracujici pro pojišťovnu a zda je mi vice jak 55 let. Když jsem se zaptala jakou pojištovnu zastupuje opačila ze všechny na trhu. Odpověděla jsem ji ať se nezlobi, ale že své pojistky si budu řešit sama se svou pojištovnou a nemám zájem s ni nic probírat. Nechtěla se vzdát a pořád něco mlela o tom že mi nic nechce nebízet a byla dotčená a uražená když stále slyšela NE. Nakonec sarkasticky popřála pevné zdraví. Již jednou mi někdo takový volal z jiného čísla a pojišťovna mě ujistila, že nikdy nic neřeší přes prostředníky takže pozor !!!
Obtěžující hovor Obtěžující
30.06.2022
Po zvednutí se ozve paní z nějaké údajné společnosti Klientské centrum (bez představení svého jména) a tvrdí mi, že má pro mě nějaké důležité informace ohledně pojistných smluv, který mi sdělí pracovník z mé pojišťovny. A že je potřeba domluvit termín druhého hovoru, čas má ale pouze v pondělí, pak až za 14 dní :D Po té, co bylo dle mého hlasu slyšet, že o to evidentně nemám zájem, paní zavěsila.
Neznámý Negativní
30.06.2022
Po zvednutí nikdo nemluví a neodpovídá.
Neznámý Neutrální
30.06.2022
Společnost Klientské centrum. Neví nic, neví kde bydlím, neví pojistky, ale ví, že se v mém okolí pohybuje člověk, co mi pojistky dá dohromady. Jsem na takové podvodníky už alergický, takže tomu odpovídal i můj tón hlasu. Ten paní bohužel psychicky nezvládla, začala na mě být hnusná, řekla “to snad není pravda” a položila to. Vyloženě psychicky odolná a proškolená operátorka. Vyloženě doporučuji nezvedat.
Obtěžující hovor Negativní
30.06.2022
Stejná zkušenost - klientské centrum, řešit pojistné smlouvy, otázka na věk, ...
Že jsem v zaměstnání a že s nimi nechci mluvit je vůbec nezajímá, vždyť to zabere jen půl minuty. Nevědí adresu, nevědí které pojistky mám a u koho, neznají adresu a snaží se ji vyzvědět. Určitě nutná schůzka s poradcem, ....
BLACKLIST !!!! (aspoň na chvilku to jistí).
Obtěžující hovor Negativní
30.06.2022
Obtěžující silné agresivní pan, hovořící o pojištění u asi dvaceti pojišťoven, když odpovíte zamítavé tak ještě víc tlačil. Nebrat.
Obtěžující hovor Obtěžující
30.06.2022
Chlap se ani nepředstavil, měl monolog o nejakejch pojistkách a že je nutný aby přijel. Tak jsem se hi zeptala od jaký firmy je a on změníš žádný, že je jenom operátor. 😂😂 mám dost, v pondělí mi bude volat znova, takže si ho po přečtených komentářích poradně vychutnám 😂😂
Telemarketing Negativní
29.06.2022
Po zvednutí druhá strana zavěsila.
Neznámý Obtěžující
29.06.2022
Velice obtěžující hovor. Po zvednutí ticho! Pak jestli se slyšíme a následný monolog o tom jak je hovor nahrávám a že se hovor týká mých pojistných smluv a že se ke mě zastaví obchodní poradce! Nasrat! Nikdo se nepředstavil, ani jméno, ani firma nic! Podvod! Chudáci lidi co toto nechápou a naletí každému kdo zavolá!
Podvodný hovor Obtěžující
29.06.2022
pochybný pojišťovák, pán se vůbec nepředstavil, prý nahrávaný hovor. Když jsem se ho zeptala kvůli kterým konkrétním smlouvám volá a kdo je, tak mi drze odvětil, že ho neposlouchám a zavěsil :D vůbec to tomuto číslu neberte!
Neznámý Obtěžující
28.06.2022
prijel nejakej smradlavej pobuda pochybnej a ucpal nám hajzl.
UZ NAM NEVOLEJTE !!!!!!
Obtěžující hovor Negativní
28.06.2022
Zkouší pojisteni naslepo
Obtěžující hovor Obtěžující
27.06.2022
Samozřejmě bez představení jména, hovor prý nahráván a ohledně mého životního pojištění. Žádné nemám jedině že by mi jej platil nějaký sponzor. (:
Neznámý Obtěžující
27.06.2022
Z toho jak hovor začíná by to mohlo vypadat jako, že vám volá vaše pojišťovna, ale pozor na to. Doporučuji neztrácet čas a hovor rychle ukončit.
Finanční služby Obtěžující
27.06.2022
Stejné jako ostatní pisatelé, pán byl velmi slušný, ale ptal se na můj věk, a vnucoval mi návštěvu nějakého pojišťováka.
Finanční služby Obtěžující
24.06.2022
Dnes mi volala paní a věděla přesně jaké mám uzavřené pojistky. Samozřejmě se ptala jestli mi už bylo 50 a pak jestli mi je víc než 59. A že v naší oblasti se pohybuje "odborník" na pojistky, který mi je zkontroluje a vyhledá nedostatky, díky nimž je mé pojištění pro mě nevýhodné. Po té, co jsem jí 2x řekl, že mám svého poradce a že bych nerad, aby "odborník" ztrácel u mně čas, protože ho třeba jinde potřebují, se se mnou rozloučila...
Finanční služby Neutrální
24.06.2022
Paní věděla, že mám někde pojištění a tak se ptala, jestli je mi už víc než 55 - načež jsem jí odpověděl, že když má o mne různé informace, jako moje tel. číslo - tak by tam měla mít i můj věk - takže na její dotazy nebudu reflektovat a zavěsil jsem. Doprdele ať mne ty idioti z pojišťoven nechaj na pokoji, nebo se naštvu a půjdu ty pojišťovny, co si tyhle šmejdy najímají, normálně vystřílet. Houby je každýmu do mý pojistky - až budu chtít nějakou udělat, nebo stávající změnit, udělám to sám a bez podvodníků po internetu !
Obtěžující hovor Negativní
24.06.2022
Dnes volal, take, tvrdil, ze vola skr moji zivotni pojistku, tak jsem mu rekla na shledanou a zavesila. Takove, ze je neodbytny - to je Vas mobil a nikdo Vas nenuti ho poslouchat. Vypnu a nazdar.
Neznámý Obtěžující
23.06.2022
Představil se pán jako Klientské centrum a že řeší pojistky, a jestli mi už bylo 55, tak řikám, že ne. Tak že v pořádku a jestli mám ve čtvrtek čas, že by mě přijeli navštívit a pobavit se o pojistkách a jejich vylepšení. Byl dost neodbytný a stále se snažil najít termín. S tím že na něj opravdu nemám čas se rozloučil, že se ještě ozve.
Telemarketing Obtěžující
21.06.2022
Prodej pojistných smluv
Telemarketing Negativní
21.06.2022
Zazvonilo, vzala jsem, nikdo na druhé straně nereagoval ani po opakované výzvě, tedy jsem zavěsila.. Poté jsem číslo vyhledala tady a zjistila, že se jedná o nějakého dalšího šmejda.
Volají mi v souvislosti s mou prací i cizí čísla, tedy jsem si stáhla aplikaci KdoMiVolal a jsem zvědavá, jak bude fungovat.
Neznámý Obtěžující
21.06.2022
Dobrý den,
právě jsem měla hovor s paní z tohoto čísla. Představila se jako klientské centrum a samozřejmě se ptala na věk. A taky, že hovor je nahrávaný. Když jsem ji řekla, že žádná společnost pod jménem Klientské centrum neexistuje, Tak vzápětí se rozloučila a zavěsila. Zkusila jsem to číslo vytočit zpět a bylo mi sděleno operátorem, že dané číslo neexistuje. Takže pozor na takové dareby.
Obtěžující hovor Negativní
20.06.2022
spominal nejake poistenie, pytal si ci som mala 55 rokov a v tom som mu povedala ze nemam zaujem a on ze: A o co presne nemate zajem? Ja vam nic nenabizim...
Tak som zlozila.
Neznámý Obtěžující
20.06.2022
Chtěla domluvit nějakou smlouvu, ale protože jsem byl ve škole, tak přes ten kravál skoro nic co jsem řekl neslyšela. Rychle jsem poznal, že to je blbost a tipnul jsem to.
Podvodný hovor Neutrální
20.06.2022
Volají naslepo, chtějí domluvit schůzku až domů, ohledně pojištění. Nebrat, nebo zavěsit.
Obtěžující hovor Negativní
20.06.2022
Otravný
Obtěžující hovor Negativní
17.06.2022
nezvedat pojisteni
Neznámý Neutrální
17.06.2022
Pýtali sa na vek a následne chceli dohodnúť schôdzku s "poradcom" ohľadom poistiek.
Neznámý Obtěžující
16.06.2022
Společnost "Klientské centrum" v souvislosti s uzavřenými pojistkami. Po informaci, že hovor je nahráván, se následně zeptala, zdali mi bylo už 55+. Nebylo. Takže evidetně nemají ponětí, komu volají. NEBRAT!!!
Finanční služby Obtěžující
16.06.2022
Tak nejak vse co tu vseci pisou, rekl jsem ze akorat mam doresenou pojistnou udalost a vse mam v poradku a najednou otocila a nepotrebovala se bavit, takze staci jim hned neskocit na schuzku a pak uz jim to premlouvani nejde.
Finanční služby Obtěžující
16.06.2022
Jsou to podvodníci!!!!! Nepouštet do bytu. Když Vám volají tak neví Vaši adresu ani věk, na tom už je vše špatně. Pracovníci u kterých máte pojištění a smlouvy ví vaší adresu atd.
Neznámý Neutrální
16.06.2022
Představili se jako "klientské centrum" a svou rétorikou vytvářeli dojem, že jsou z mé pojišťovny a chtějí udělat revize mých pojistných smluv. Následně se zeptali, zda mi není více než 55 let - když jsem odpověděla, že není, zaznělo něco jako "tak to je dobře". Když jsem se znovu doptávala, proč volají a kdo to je, dostala jsem stejnou větu jako na začátku hovoru s doplněním, že může jít o smlouvy jakékoliv pojišťovny (vyjmenovány snad všechny na trhu) - což mi přišlo velice podezřelé a dokládající, že nejsou z mé pojišťovny. Proto jsem odmítla. Doporučuji takovému kontaktu nesdělovat žádné (natož osobní) informace.
Neznámý Negativní
16.06.2022
Slečna se mě ptala jestli mi je do 65 let tak sem řekl že mi je 70 a ona že mi není a když jsem se dotazoval odkud mají moje tel číslo tak to tipla ale cosik mluvila že pohoštění
Podvodný hovor Negativní
15.06.2022
Číslo již neexistuje, jsou to nějaký kurvy který se neumí ani představit, vytáhnou z vás aby jste do nahrávaného hovoru řekli "ano" a tím si uzavřeli smlouvu... To už je pomalu na trestní oznámení
Podvodný hovor Negativní
15.06.2022
Právě jsem to zablokoval.
Neznámý Neutrální
15.06.2022
na základě zdejších příspěvků jsem hovor z tohoto čísla nevzal a přímo zablokoval. děkuji všem.
Neznámý Obtěžující
15.06.2022
Při volání zpět "volané číslo neexistuje" :)
Pravděpodobně nějaké podvodné činnosti
Neznámý Negativní
15.06.2022
Nabízí nějaké konzultace ohledně pojistných smluv. Chtěli si sjednat osobní schůzku. Po vyzvání k zopakování nazvu společnosti a co mi teda chce mi řekl, že už mi to řekla. Tak jsem se zeptal opět na název společnosti a dočkal jsem se pouze odpovědi: "Děkuji, ozvu se později" a zavěsil.
Finanční služby Negativní
15.06.2022
Nabízí nějaké konzultace ohledně pojistných smluv. Chtěli si sjednat osobní schůzku. Po vyzvání k zopakování nazvu společnosti a co mi teda chce mi řekl, že už mi to řekla. Tak jsem se zeptal opět na název společnosti a dočkal jsem se pouze odpovědi: "Děkuji, ozvu se později" a zavěsil.
Finanční služby Negativní
14.06.2022
Tvari se jako kolientske centrum vasi pojistovny. Pritom jde jen o to domluvit schuzku s nejakym jejich prodejcem. Za me tezky podvod. Hovor zacina tim ze volaji ohledne vasich pojistnych smluv, ale o tech nemaji ani paru s snazi se Vam vnutit schuzku.
Podvodný hovor Negativní
14.06.2022
Podvodníci. Pán se nepředstavil, ani neřekl jméno společnosti, jen řekl, že se mnou chce probrat podrobnosti "pojistné smlouvy", kterou si už hradím, a že za mnou přijede jejich zaměstnanec probrat detaily. Když jsem se zeptala na jméno společnosti, ohradil se, že mi to už řekl, a pak zavěsil.
Podvodný hovor Negativní
13.06.2022
klientské centrum chtějí vědět váš věk a pak vám domluví schůzku s poradcem na předělání vašich smluv 🤮🤮🤮
Neznámý Obtěžující
13.06.2022
nabízejí informace o smlouvách u pojišťoven.
Neznámý Obtěžující