956777955 Česká republika

 • Kdo to volá:
  Česká spořitelna
 • 956 777 955 +420 956 777 955 Další formáty čísla:
 • 101556 Počet zobrazení:
 • 16.01.2022 Poslední zobrazení:
 • Hodnocení:
  4 - Obtěžující
 • 158 Počet komentářů:
 • 29.11.2021 Poslední komentář:
 • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 956777955, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 956777955. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 956777955 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 956777955 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 956777955

datum komentář
29.11.2021
Česky spořitelna, prý? Chtěli datum narození. Okamžitě jsem ukončila hovor.
Neznámý Neutrální
12.11.2021
Agentura zastupující prý Českou spořitelnu. Prý....Chtěli vědět mé datum narození. Odmítla jsem. Tak namítli, že se se mnou bez ověření totožnosti nemohou bavit... Nepamatuji se, že bych spořitelně dávala souhlas s poskytováním mých osobních údajů dalším subjektům. Takt jsme národ debilů, při množství podvodů, nehledě na výsledky vyšetřování a postihů takových kauz, které se dějí každému do telefonu sdělovat vše? A spořitelna si myslí, že jsme právě seskočili ze stromu?
Neznámý Neutrální
12.11.2021
Zvedla jsem telefon a na druhé straně ticho. Tak mají smůlu, příště nezvednu, zablokovala jsem číslo..
Neznámý Negativní
10.11.2021
Jedná se o Českou spořitelnu. Sjednávají schůzky. Na telefon přijde potvzení datumu schůzky i se jménem osobního bankéře.
Neznámý Neutrální
01.11.2021
Neozval se nikdy, nereagují
Neznámý Neutrální
19.10.2021
Přesně popíšu chování tohoto čísla 956777955, měli jsme 16.10. 2021 a dnes 19.10.2021 2x zmeškaný hovor a tušili jsme, že to je od České spořky, tak jsme zavolali zpět a ozvalo se tam kvškvš, tak jsme toto číslo zablokovali. Jinak na žádná neznámá čísla nereagujeme a ani nezvedáme, jsme toho názoru, že když volá někdo, kdo nás zná a má nové číslo, tak ať napíše SMS, třeba ahoj Maruško, to jsem já Pepa, mám nové číslo, tak si mně ulož, ahoj. A není co řešit.
Prozvánění / Automat Negativní
06.10.2021
Mám od nich 2 zmeškaná volání. Když jsem volala zpět, hovor byl zvednut, ale ve sluchátku ticho. Zavěsila jsem a zablokovala číslo.
Neznámý Neutrální
05.10.2021
Rozhodne nic nesdelovat a nekomunikovat s nimi. Dnes mi volali s tim, ze se mnou chteji dokoncit uzavreni uveru na zaklade me predchozi poptavky po netu (zadna nebyla zadana). Nasledne se tvari, jak je to divny a ze se ozvou. V dalsim hovoru mi zadost o uver rusi a smeruji me na IT oddeleni moji banky s tim, ze mi nekdo zrejme naboural ucet (po informaci, ze mam ucet jen u Cesky sporitelny chytre volaji pres cislo konzultacni firmy Sporky, dnes jsem overovala primo na pobocce a to cislo opravdu sedi). Nasledne se vyptavaji na posledni transkace, kdo dalsi ma pristup k uctu a provadeji diagnostiku appky na dalku. Pote vas poslou na pobocku resit to osobne. Na pobocce Cesky sporitelny, CSOB jsem vse nahlasila, stejne tak jako u meho telefonniho operatora (platby 3.stranam apod. srandy, ktery tyhle podvodnici maj taky radi) a take policii… Zni presvedcive, ale sousta veci tam nesedi.
Podvodný hovor Negativní
22.09.2021
Přesně tak, paní se představila z České Spořitelny. Chce si ověřit s kým mluví datem narození.
To jsem odmítla, jelikož je to osobní údaj. Paní tvrdila, že není a pokud jí datum narození neřeknu, nebude se se mnou bavit. Takže nebude. Tím líp. Pokud něco potřebuji, zavolám nebo zajdu do banky sama.
Finanční služby Obtěžující
20.09.2021
Tvrdí, že jsou z České Spořitelny, ale nabízejí energie - MŮŽE TO BÝT PODVOD!!!
Obtěžující hovor Negativní
15.09.2021
Baba z ČESKÉ SPOŘITELNY, otravná jak Pitralon. Otravuje i několikrát denně. Zablokoval jsem ale chodí mi upozornění že stejně zkouší volat :)
Obtěžující hovor Obtěžující
09.09.2021
Byla jsem v České spořitelně a paní potvrdila, že je to z jejich Call centra a když jsem ji řekla že jen prozvanej a když to stihnu zvednout tak, že to položí. Tak se paní zatvarila jako že vůbec netuší proč to dělají. Rozhodně jsou otravni.
Neznámý Negativní
23.08.2021
Volali, nezvedl jsem. Je to číslo externího call centra České Spořitelny. https://www.csas.cz/cs/kontaktni-cisla-adresy
Neznámý Neutrální
18.08.2021
Volají i několikrát denně, trvale obtěžují, toto číslo neberu, mám je pod jménem LUPIČI.
Neznámý Obtěžující
16.08.2021
Cislo mi volalo nekolikrat, ale jakmile jsme zvedla telefon, beze slova zavesili...
Neznámý Obtěžující
05.08.2021
Opět stejná písnička. Podle hlasu mladá a milá paní, prý z brněnského callcentra za ČS. A chtěla ověření datumu narození pro následné sdělení kdoví čeho. Nic nesdělovat a hovor ukončit. Zase další darebácká organizace.
Finanční služby Obtěžující
19.07.2021
Nejdřív hrozné zvuky z nějaké haly plné lidí, nikdo nemluvil, zavěsil jsem, zablokoval
Obtěžující hovor Obtěžující
16.06.2021
Stejne cislo mi volalo dnes, tentokrat chlap. Trochu rackoval, ale cestina jinak dobra. Na dotaz, proc chce moje datum narozeni, reagoval odpovedi, ze to je podle GDPR v poradku a cislo si muzu overit na webovych strankach sporitelny. Tak jsem mu rekla, ze nemam cas a polozila mu to.
Podvodný hovor Negativní
16.06.2021
16.6.2021
Zazvonil mi telefon. Ozvala se paní ,že je z Ćeské spořitelny. Měla divný přízvuk.CHtěla vědět datum narození, že má pro mě nějakou nabídku. Tak jsem ji řekla, že jí datum neřeknu. Chtěla jsem, aby mi ho řekla první ona, když mě má prý v databázy. Prý to nemůže. Já taky nemůžu povídám a típám telefon.Podvodníci.
Obtěžující hovor Negativní
09.06.2021
Představil se, že je z České spořitelny a chtěl po mě rodné číslo. Neřekla jsem mu ho a on znovu, že ho tam vidí, jen pro ověření, a já znovu že ne, že ho tam mají a že s ním končím. Po zavěšení jsem opravdu zjistila, že je to SPAM.

Dvořáková
Neznámý Obtěžující
08.06.2021
Po přijetí hovoru jen ticho. Tak jsem zavěsila... Dle komentářů nebrat a ihned blokovat!!!! Rozhodně nic nesdělovat!!!!
Obtěžující hovor Obtěžující
01.06.2021
Nejprve prozvonění a po přijetí hovoru nikdo neodpověděl a zavěsil (slyšet ruch velké kanceláře a hovor více lidí). Po ověření na internetu a zjištění negativních zkušeností s tímto číslem již další hovor nepřijat (volali znovu po několika minutách...). Jirka
Neznámý Obtěžující
28.05.2021
Ráčkující paní na mě vybafla, že je z ČS a ať jí řeknu své RČ. V pozadí byly zvuky jako v tovární výrobně. Řekla jsem jí, že mám svého bankovního poradce a nic od ní nechci. Zavěsila jsem do jejího monologu a blokuji číslo 956 777 955.
Obtěžující hovor Obtěžující
24.05.2021
Údajně z České spořitelny
Obtěžující hovor Obtěžující
13.05.2021
Dnes volala nějaká paní, nejdříve jsem mlčel jestli se někdo ozve. Z pozadí bylo slyšet jak když někdo volá z fabriky od výrobní linky. Potom se ozvalo: Je tam někdo? Tak jsem se ozval, že ano. Pozdravila, představila se že je z ČS, zeptala se jestli jsem ten kdo jsem a chtěla po mě datum narození. Odvětil jsem jí otázkou: "Proč bych Vám měl takhle dávat moje datum narození. Načež ona spustila, že datum narození není nijak skrytý a osobní údaj (nebo tak něco). Hmm, tak proč ho nemají když to není nijak tajná informace. Hlavně že je z ČS a nemá moje datum narození (přitom ČS ho má). Takže se mě zeptala ještě jednou jestli jí ho dám a já odvětil, že ne. Rozloučení proběhlo až příliš mile a bylo vidět, že všechno měla naučené. Takže nějaké callcentrum. Jsem rád, že jsem jí datum narození neřekl. Rozhodně nebrat.
Finanční služby Obtěžující
06.05.2021
Obtěžující hovor, volající slečna se představí jménem České Spořitelny. Pro další komunikaci požaduje sdělení data narození prý k ověření. U podobných nevyžádaných hovorů nikdy nesděluji žádné údaje týkající se mé osoby či kohokoli jiného, takže rychle ukončeno. Jde o opakované volání, takže podávámna ČS stížnost s tím, že chci využívat jejich služby pouze pokud to nebude podmíněné podobným obtěžováním, jinak ruším účet. Stačí že jejich bankovní aplikace slouží spíš jako reklamní platforma než jako nástroje pro správu účtu.
P.
Obtěžující hovor Negativní
22.04.2021
Pokud má volající ustavičnou potřebu vyvolávat, obtěžovat, není to nic jiného než to, že lze očekávat Podvod. Vyvolává to zcela oprávněně pochybnosti. Pokud někdo v této nejisté době vyvolává musí počítat se silnou odezvou nezájmu, obzvlášť, je-li hlas se špatnou češtinou.

Na druhou stranu se nedivme, že někdo vyvolává, dostane za to velmi dobře zaplaceno. Podívejme se kolik pochybného zboží a služeb nabízí jenom samotná Televize teleshopping např....a kolik samozvaných moderátorů registrovaných v nějakých soukromých databázích, které ani neznáme, čeká na svoji pracovní příležitost vnutit nám nepotřebné věci a vůbec se jim takové jednání nepříčí, jejich úkol je moderovat a přesvědčit. Taková práce není opravdu pro každého.
Podvodný hovor Negativní
15.04.2021
Je to zlo. Nevím jaký blázen se nechá k něčemu ukecat po telefonu v dnešní době. Mělo by to být trestný
tohle nabízení po telefonu, protože nachytají nejspíš jen důvěřivý starý lidi.
Blokovat
Obtěžující hovor Negativní
13.04.2021
Při zvednutí telefonu se ozvala nějaká hodně mladá slečna, která pořádně neuměla mluvit. Nejspíše se styděla. Volala za Českou Spořitelnu. Když jsem se zeptala co přesně mi chce říct, tak už chtěla ověření, jestli opravdu mluví semnou, že ji mám sdělit rok narození. Což je klasický krok ze strany bank, když Vám volají. Některé banky,a le již používají ověření hlasu...
Každopádně nabízejí nejnovější pojištění apod. produkty. Nedají si říct a neustále volají, i když vše co potřebujete najdete v internetovém bankovnictví.
Při jejím dotazu, zda může zavolat někdy odpoledne jsem ji řekla, že opravu nevím co bude odpoledne, že mám i jiné povinnosti, než čekat až zavolají.
Nebezpečný hovor to není, ale otravný je to dost.

Finanční služby Obtěžující
12.04.2021
Česká spořitelna by se měla oprostit od starých praktik, nestojím o nabídky po telefonu v době digitálního bankovnictví
Finanční služby Negativní
07.04.2021
Ustavičně vyvolávají. Nejhorší na tom je, že podvodníci jsou velmi aktivní i v době covidu. Neposlali ani peníze a ni roušky a podvodně tvrdili, že zboží je dostupné, čekají na zboží z číny. Proč netěžit z lidského neštěstí, když jim to stát dovolí. Lovce na ně a nekompromisně trestat hyenismus a zabavovat majetky. Utvořit speciální policejní skupinu, která se zastane těch, co ještě věří v lidskost a odložit zmiňovaný vágní termín často užívaný přehnaný formalismus. Tady je potřeba důslednost a ne lhostejnost.
Neznámý Obtěžující
26.03.2021
Obtezujici rozhovor, nekolikarat jsem je marne zadala aby nevolali. Pani operatorka mi nebyla schopna sdelit proc vola.
Finanční služby Obtěžující
24.03.2021
Mám stejné zkušenosti, již jsem číslo zablokovala.
Neznámý Obtěžující
19.03.2021
Volali mi minimálně 6 za poslední dva týdny, blokuji, nezvedám...
Neznámý Obtěžující
19.03.2021
Ticho, nikdo se neozýval.
Neznámý Obtěžující
16.03.2021
toto číslo nezvedat +420 956 777 955 nikdo se neozval blokuji asi nějaký podvodníci
Neznámý Neutrální
08.03.2021
Obtěžující
Neznámý Obtěžující
05.03.2021
Zvedl jsem,ticho,položil jsem
Neznámý Obtěžující
18.02.2021
Volala paní, že ze spořitelky a má pro mne důležitou informaci; že musí ověřit zda jsem majitel účtu, ať jí sdělím datum narození. Odpověděl jsem jí, že žádné osobní údaje po telefonu nebudu sdělovat, a když je to důležité, ať mi to napíše do GEORGE. Rekla, že nemá možnost mailovat a hovor ukončila.
Neznámý Obtěžující
15.02.2021
Na stránkách České spořitelny jsem našla že je tohle číslo jejich Externí call centrum.
Neznámý Neutrální
09.02.2021
Při zvednutí tel.ticho, pak šum a jakási žena s podivným přízvukem, že volá za Českou spořitelnu. Prý jestli mám čas, že hovor bude trvat tak 4 min. Řekla jsem že nemám a zavěsila. Po celou dobu hovoru šumění a rachtání. Blokuji.
Neznámý Obtěžující
29.01.2021
Volal pán. Byl celkem neodbytný. Prý volá za Českou spořitelnu a nechtěl mi říct za jakou. Stále chtěl nějaké souhlasy. Nakonec jsem hovor ukončil jako podezřelý. Pozor na formulace odpovědí.
Finanční služby Obtěžující
28.01.2021
Volala slečna a hned ať ji řeknu datum narození, aby se mnou mohla mluvit. Řekla jsem jí, že ji nebudu nic říkat, že ani nevím, co po mě chce a ať to tedy řekne, ... prý nemůže. Tak jsem jí řekla, že stejně jako ona si chce ověřit mě, já si chci ověřit ji a ať mi řekne počáteční a koncové číslo mého účtu a pak se s ní budu bavit a věřit jí , že je z České spořitelny. Hovor hned ukončila...
Obtěžující hovor Negativní
20.01.2021
Hovor jsem zvedla, třikrát jsem se zeptala, kdo volá, ale na druhé straně ticho a po 6s zavěsili.
Neznámý Negativní
15.12.2020
Zvedněte pokud chcete slyšet ticho
Finanční služby Obtěžující
07.12.2020
ticho v telefonu po zvednutí.
Neznámý Negativní
02.12.2020
Není to Česká spořitelna ale volají prý jménem České spořitelny.
Neznámý Obtěžující
01.12.2020
Po vyzvednutí hovoru je ticho.
Neznámý Obtěžující
19.11.2020
Sporitelna
Neznámý Vyhovující
29.10.2020
Tak jsem asi naletěla... hlas jako med, chtěl datum narození pro ověření, to jsem mu řekla, ale co jsem asi říkat neměla, že souhlasím s uložením nahrávaného hovoru. Řekl, že potřebuje mít nahrané to ano. Až když začal říkat Plzni "ten Plzeň", tak jsem ho vytípla. Ověřila jsem si číslo přímo na zákaznické lince České spořitelny. Tak pozor, toto číslo je opravdu jejich call centrum :D Nechala jsem si je zablokovat...
Neznámý Neutrální