730779538 Česká republika

  • 730 779 538 +420 730 779 538 Další formáty čísla:
  • 6880 Počet zobrazení:
  • 27.11.2022 Poslední zobrazení:
  • Hodnocení:
    4 - Obtěžující
  • 40 Počet komentářů:
  • 23.06.2022 Poslední komentář:
  • Finanční služby Typ čísla nebo volání:

Pokud jste obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni z telefonního čísla 730779538, které neznáte a chcete o něm více informací, s největší pravděpodobností nejste jediný. Na této stránce se můžete podívat na komentáře ostatních k telefonnímu číslu 730779538. Pokud je telefonní číslo často vyhledávané, tak můžete případně zjistit, komu patří číslo 730779538 a také další informace o telefonních číslech.

Chcete blokovat nevyžádané hovory a vědět, kdo volá?

Pak je přímo pro vás určena aplikace KdoMiVolal. Nainstalujte si tuto bezpečnostní aplikaci do svého mobilního telefonu a aplikace začne ihned blokovat nevyžádané hovory podle vašeho nastavení včetně identifikace dalších neznámých čísel.

Nyní na Google Play Stáhnout z Apple AppStore Stáhnout z HUAWEI AppGallery

Pokud k telefonnímu číslu 730779538 ještě žádné komentáře neexistují, buďte první a zanechte prosím komentář, abyste tak pomohli ostatním.

Všechny komentáře k číslu 730779538

datum komentář
23.06.2022
Pokus o podvod, snazi se vylakat udaje o platebni karte a emailove adrese, odpovida na inzeraty jen SMS pozadavky a odmita hovor, nabada k nestandardnimu postupu prodeje aby valakala informace. Posila odkazy na nezname www a laka info o peneznim účtu.
SMS Negativní
03.12.2021
šmejdi
Neznámý Negativní
13.10.2021
Po zavolání neznámého čísla se ozvala jakási žena, že volá ohledně ,,průzkumu uzavřených smluv u klienta".
Nepředstavila se, neřekla, pro koho pracuje, ale hned chtěla vědět, kde a u koho mám uzavřené smlouvy. Na mojí argumentaci, že úplně neznámé osobě nepodávám žádné informace (pouze svému osobnímu makléři) se ihned urazila, že nemám důvod s ní takhle jednat a naštvaně zavěsila.

Doporučení: okamžitě zavěsit a blokovat číslo.
Neznámý Negativní
12.10.2021
Nabízí extrémně nevýhodné smlouvy a finanční "poradenství". Během 15 minut by Vám předělali veškeré pojistky, smlouvy a to o vás nic neví.
Finanční služby Negativní
07.10.2021
Souhlasím s předchozími negativními komentáři. Volající skutečně otravuje s nabídkou kontroly poj. smluv, oddrmolí roboticky naučené souvětí a pokud mu volaný člověk ihned neřekne odpověď, kterou chce slyšet, tak bez jakéhokoliv vysvětlení nebo slušného ukončení hovoru např. pozdravem sekne telefonem, třebaže s ním člověk jedná slušně. Je evidentní, že se jedná o lovce údajů a adres za účelem vnucování nežádaných služeb a získávání peněz.
Obtěžující hovor Negativní
05.10.2021
Vnucují kontrolu pojistných smluv, i po slušném odmítnutí se stále dobývají k osobní schůzce k vám domů, takže v závěru už musíte toto "klientské centrum" odmítnout neslušně nebo alespoň razantně. Kde vzali (bez mého souhlasu) moje telefonní číslo samozřejmě neřekli.
Finanční služby Obtěžující
05.10.2021
Arogantní dáma na moji žádost, aby se představila ( místo prohlášení, že se jedná o krátký monitorovaný rozhovor) řekla, že je firma klientské centrum.....podle ARES je asi tak 6 x IČO pro klientské centrum:
24791784 Klientské centrum s.r.o. Ostrava,
29297257 Klientské centrum CZ s.r.o. Brno-střed, Štýřice,
06268579 B.I.B. Klientské centrum s.r.o. Praha 3, Žižkov,
05534194 Ostrava - klientské centrum služeb s.r.o. Praha 17,
05534275 Brno - klientské centrum služeb s.r.o.
22767851 Klientské centrum Praha, z. s. Lysá nad Labem,
když člověk řekne, že s nimi nemá co řešit, arogantně odpoví, že ani nevím, co chtějí a už pokládám. Doporučuji toto číslo ani nezvedat.
Firma / Společnost Obtěžující
05.10.2021
Hnus podvodníček prý klientské centrum ani neodpověděl u jaké sem pojištěný jak sem se ho ptal a prý na korónu pojistit ať dostanu peníze jinak nic nedostanu😁😁😁 vymyšleny covid hovada poslal sem ho do řítí a zavěsil
Neznámý Neutrální
04.10.2021
šmejdi
Neznámý Negativní
04.10.2021
Arogantní Katka Fialová, co volá za Společnost klientské centrum. První dotaz je, jestli máte 55. let a chce s vámi probrat pojistné smlouvy, které si (údajně) hradíte. Na můj opakovaný dotaz, jaké pojišťovny jsem podle ní klientem, mele stále dokola jednu větu. Pak začala, ať s ní jednám jinak a neřvu po ní. Zřejmě podle hluku nepochopila, že jsem na rušné ulici. Po mém opakovaném dotazu, které pojišťovny jsem klientem, zavěsila.
Obtěžující hovor Obtěžující
04.10.2021
Prý mi chtějí kontrolou mých smluv poskytnout větší bezpečí. Na dotaz na název firmy paní odpověděla, že z firmy Klientské centrum. Následně byla velmi arogantní. Doporučuji nebrat, příp. je hned poslat do ... (víte kam).
Podvodný hovor Negativní
01.10.2021
Firma Klientské cuntrum. Zavádějící. Tváří se jako Klientské centrum k nějaké vaší již uzavřené smlouvě, ale je to jen další z podvodných telefonátu.
Obtěžující hovor Negativní
30.09.2021
Velmi arogantní pán. Poté, co jsem mu slušně řekl, že jsem v práci a na jeho informace nemám čas, odpověděl mi, tak neberte telefony, a zavěsil.
Finanční služby Negativní
29.09.2021
Manželce vola nějaký agresivní týpek a hned že schůzka ohledně toho, že u p. XY máme uzavřené nevýhodné smlouvy, u kterých se můžeme dočkat toho, že nám nebude vyplaceno pojistné plnění, které očekáváme. Proto nám všechny smlouvy zkontroluje, máme stát ve dveřích v pozoru až přijdou se všemi smlouvami co máme a pánbůh nám je laskavě zkontroluje. Zajímalo by mě kde sebral info o tom, že máme smlouvy uzavřené přes p. XY + náš mobil. Zřejmě někdo vynesl databázi z pojišťovny. Stejně jako u předchozích mlžil o tom, kde máme smlouvy uzavřeny. Pojišťovací šmejdi, bacha na ně !
Obtěžující hovor Negativní
24.09.2021
Největší arogance se kterou jsem se setkal. Pán nepustí člověka k slovu.
Tak jsem ho nechal hovořit a od telefonu odešel.
Finanční služby Obtěžující
24.09.2021
Nevětší arogance se kterou jsem se setkal. Pán nepustí člověka k slovu.
Tak jsem ho nechal hovořit a od telefonu odešel.
Finanční služby Obtěžující
24.09.2021
Nevětší arogance se kterou jsem se setkal. Pán nepustí člověka k slovu.
Tak jsem ho nechal hovořit a od telefonu odešel.
Finanční služby Obtěžující
23.09.2021
Nabídka kontroly pojistných smluv. Volající mi rovnou oznámila, že mám zítra s někým schůzku a v kolik se mi to hodí. Slušně jsem odmítla s tím, že nemám zájem. Reakcí byl řev volající, že jsem arogantní, že je to vrchol a potom zavěsila.
Neznámý Obtěžující
21.09.2021
Tak sprosté jednani jsem od operátorů nikdy nezažila. Jsem zvyklá slušně odmitnout, ale tato pani mazec.
Neznámý Obtěžující
20.09.2021
Velmi otravný pán z firmy Klientské centrum zastupující prý pojišťovnu, kde mám sjednané smlouvy. Nutil mi další telefonní hovor, kde se mnou proberou faktické chyby ve smlouvách. Několikrát jsem důrazně zopakovala, že o žádný další hovor nemám zájem, pán dál mluvil jako kolovrátek. Po 5 minutách dohadování jsem hovor típla.
Finanční služby Negativní
20.09.2021
Prý volá z klientského centra a hned zítra se potřebuje stavit ohledně smlouvy úrazového a životního pojištění. Že má důležité informace ohledně mé smlouvy. Když jsem se zeptal, z jaké firmy že to volá, tak řekl: "Klientský servis" a že už to přece říkal. A že zatupuje pojišťovny (a vyjmenoval asi všechny co existují). Když jsem chtěl znát podrobnosti těch důležitých informací, takl řekl, že už jsme to mohli mít dávno vyřešené a rychle zavěsil:)
Finanční služby Negativní
17.09.2021
Dnes mi volal nějaký chlap u tohoto čísla s když jsem mu v úvodu řekla že jsem v práci a nemám zájem řekl mi abych příště když budu v práci to nezvedala prý to vypadá blbě. Hnus hnus. Nedokážu ani popsat jak se mi příčí tito rádoby obchodníci.
Neznámý Obtěžující
17.09.2021
Také mi volali a protože jsem jim to nezvedla, volají po hodině stále dokola. Obtěžují. Zjistila jsem až teď, měla jsem utlumený zvuk. Takže jdou do blokace. Všem krásný víkend bez otravných telefonátů.🙂
Neznámý Obtěžující
17.09.2021
Drzá osoba odemele svůj naučený úvod. Pak se ptá na věk a chce získat adresu, aby k vám mohla poslat komplice a ten vám vnutil jejich produkt. Prý kontrola pojistných smluv. Mele dál, i když to slyšet nechcete. Například mě o povinném ručení, i když nemám auto a ani řidičák, tudíž jsem toto pojištění neměla ani v minulosti. Prostě úplně blbí. Nezvedat a v případě zvednutí hned po jejich neurčitém představení, že jsou klientské centrum, tak se ptát na jméno a kde Centrum sídlí. Mně to nesdělila, dělala, že neslyšela. Takže jsem jí hned potom položila telefon. Bohužel předtím mléka o tom povinném ručení, i když jsem řekla, že auto nemám.
Podvodný hovor Negativní
16.09.2021
Obtěžující telefonát. Z keců bylo hned ze začátku patrné, že jde o přiblblý záměr dostat jen agenta co nejblíž k vám. Ztráta času (hovorem). Kdyby to (podvod) měli aspoň nějak inteligentně vymyšleno. Je to přenos tuposti a hlouposti k vám. KDE VZALI MOJE ČÍSLO? Je zarážející, že se mé číslo dostává do takových rukou.
Obtěžující hovor Obtěžující
16.09.2021
Prý klientské centrum pojišťoven. Pod záminkou ověření totožnosti zjišťování věku a pak nabídka kontroly pojistných smluv. Jejich pracovník k nám domů, pokud možno hned zítra. Když jsem namítla, že mám vše v pořádku, protože mám na pojišťovně příbuznou, tvrdila, že ani u přepážky paní nezná vše, pracovník co by přišel, je lepší odborník a hned si chtěla psát termín . Tak jsem již důrazněji řekla že ne, a hovor ukončila. Paní nebyla nijak agresivní, nicméně hodně dotěrná.
Finanční služby Obtěžující
15.09.2021
Volali mě z prý klientské centrum. Když jsem se představila začal váhat a koktat. Tak jsem chtěla vědět, kde vzal můj telefon. Řek,l že mu ho vylosoval počítač. Tak asi těžko telefon mám služební psaný na firmu, tak jak mohl vědět moje jméno. Opět mě přesvědčil jak se data prodávají.
Finanční služby Obtěžující
15.09.2021
Chteji za Vami poslat financniho agenta, vymluvy, kecy okolo. Me to zacinalo byt jasne kratce po zahajeni hovoru, ale nejdriv clovek nevi, zda to opravdu neni nahodou nekdo z banky, protoze preslechne jmeno a "spolecnost". Ptat se po telefonu na vek, arogantni, vlezla telefonistka, nejradsi bych tyhle cisla rovnou blokoval u operatoru, smejdi. Neskutecne me serou.
Finanční služby Negativní
15.09.2021
Paní z firmy s názvem prý Klientský servis...že zastupují všechny pojišťovny. První otázka poté, jestli se slyšíme, zda mi bylo více než 55 let, asi cílení na starší generaci. Že mi chce říct něco velmi důvěrného ohledně mých smluv - tou důvěrnou zprávou bylo, že se za mnou jejich obchodník staví a projde se mnou všechny mé smlouvy i povinné ručení, které jaksi ani nemám. Když jsem paní řekla, že mám smlouvy v pořádku a nechci, aby za mnou někdo jezdil, začala být arogantní, nepříjemná. Tak jsem vytáhla otázku, kde vzala moje telefonní číslo, na to řekla jen Nashledanou a položila telefon.
Obtěžující hovor Negativní
14.09.2021
Otravna pani. Nabidka kontroly smluv. Prej chce dojet a uz zítra. Rikam mam male deti a hlidani nemam. Prej to je na chvilku. Rikam ze si to rozmyslim at zavola zitra. Prej sem jedou zítra a pak uz nevi kdy a ze se teda mam mit hezky.. takze cau. Nebrat propriste
Obtěžující hovor Obtěžující
14.09.2021
PODVOD - POD ZÁMINKOU UŠETŘENÍ PENĚZ NA POJISTNE MSLOUVĚ CHTĚLA VYMÁMIT ADRESU A OSOBNÍ SETKÁNÍ, POZOR!! ZNEUŽÍVAJÍ JMÉNA VELKÝCH POJIŠŤOVEN!!! GENERALI, AXA apod....
Obtěžující hovor Negativní
14.09.2021
Klasický podvod, kontrola pojistných smluv. Nebrat a když už se stane, okamžitě blokovat.
Obtěžující hovor Obtěžující
13.09.2021
Obtěžující, vtíravý, neodbytný, desetkrát jsem mu řekla, že nemám zájem dost důrazně, začal být mírně agresivní stylem: "O co jako nemám zájem!" No hnus, řekla jsem mu, že si o nich pozjišťuju a ve středu mi zavolá, pokud opravdu ten idiot zavolá, dostane sodu... chudáci senioři :(
Podvodný hovor Obtěžující
13.09.2021
Pry kontrola pojistne smlouvy a chteji se setkat na adrese - dojet za vami - asi podvod.
Neznámý Negativní
13.09.2021
kreteni podvodníci nebrat
Obtěžující hovor Negativní
13.09.2021
hovada které stojí za hodnocení nebrat
Obtěžující hovor Negativní
13.09.2021
Nabídka kontroly smluv, volající si odříkal své, nebyl nijak agresivní ikdyž jsem nic nechtěla.
Neznámý Neutrální
13.09.2021
Taky se přidávám, klientské centrum ohledně pojistných smluv, když jsem se začal vyptávat na podrobnosti, tak paní začala být nepříjemná a proč se bavím o věcech, kterým nerozumím, nakonec to sama utnula..
Telemarketing Negativní
13.09.2021
Klientské centrum. Ani jsem nezjišťoval jaké. Hned jsem to utnul. Otravné.
Neznámý Obtěžující
13.09.2021
byla to nabídka kontroly pojistné smlouvy
Obtěžující hovor Obtěžující